Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-980 30 секцій 365х225х155мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-93-980
- Органайзер вертикальний c 30-ма малими висувними відділеннями пластмасовий.
- Розмір 365х155х225мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Кількість відділень/кишень | 30 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 225 мм |
- Ціна: 1 090 ₴

