Пластиковий органайзер STANLEY 1-94-745 430x90x330 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-94-745
- Переставні перегородки
- Кришка має специфічні внутрішні ребра жорсткості
- Замок на кришці забезпечує збереження вмісту
- Можливі 1024 варіанти організації внутрішнього простору органайзера
- Вага порожнього органайзера 1,065 кг
- 430x90x330 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 1 000 ₴

