Пластиковий органайзер STANLEY 1-97-483 375х65х292 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий органайзер STANLEY 1-97-483
- 375х65х292мм
- Можливість розміщення в органайзері молотка та інших великих інструментів
- Особлива форма кришки запобігає переміщенню дрібних предметів з одного відділення в інше
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6.7 мм |
| Довжина | 37.5 мм |
| Ширина | 29.2 мм |
- Ціна: 755 ₴

