Триммер електричний, 350 Вт, 230 В~50 Гц, 10 000 про/ми INTERTOOL DT-2253





Електричний триммер DT-2253 призначений для легкого і ефективного покосу газона на невеликих територіях і посаджених ділянках. Для зшивання трави в важкодоступних місцях, де не діставала газонокосарка, а також у місцевості з нерівним рельєфом. Вони відрізняються своїми компактними габаритами і малими вагою.

Швидкодія
Порівняно невелика потужність триммера в 350 Вт розвиває високі оберти до 10 000 об/мін, що забезпечує відмінну продуктивність і ефективний покос навіть дрібного бур'яна і газонної трави. Двигун знаходиться в нижній частині штанги, поетом важливо працювати в суху погоду і без належних роси. Висота покосу становить 250 мм, використовується котушка з ліскою, діаметром 1,2 мм.

Удобство
Штангу триммера телескопічна, її довжина може зручно регулюватися під ріст оператора за допомогою фіксаторів. Додаткова перекидна ручка також може фіксуватися і фіксуватися у відповідному положенні. Дані регулювання надають змогу налаштувати і чудово збалансувати триммер для комфортної роботи протягом тривалого часу.

Довір’я і безпека
Для безпеки на триммері встановлюється невеликий електричний шнур, а на держаку — гачок для посилення удови.
Кожух триммера виготовлено з пластмаси і захищає від викидання трави, надійно закриваючи вологу з котушкою.
Електротриммер, на відміну від бензинових моделей, може використовуватися в закритих просторах: в оранжереї, теплицях і ст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 тижня |
| Діаметр робочої поверхні | 250 мм |
| Об`єм | 0.022596 |
| Швидкість обертання | 10000 об/хв |
- Ціна: 1 599 ₴


