Ніж складаний YATO YT-76051: металева ручка, L = 190 мм



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складной нож YATO YT-76051 з неіржавкої сталі та алюмінію. Рекомендується для туристів, рибалок та аматорів.
Характеристики:
- Загальна довжина — 190 мм
- Довжина після складання — 110 мм
- Довжина клинка — 75 мм
- Матеріал — неіржавка сталь
- Матеріал ручки — сталь
- Твердість — 58 КПЧ
- Блокування — Так
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина у складеному стані | 11 см |
| Довжина ножа | 190 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Призначення | Полювання |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 75 мм |
- Ціна: 470 ₴

