Плашка YATO YT-2969 HSS М2, m = 90 г М12 х 1.75 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плашка YATO YT-2969 М12 х 1.75 мм - плашка призначена для нарізування зовнішньої різі вручну або за допомогою верстата. Завдяки високій якості інструментальної сталі, використовуваної під час виготовлення плашки, вона слугуватиме довгий час. Різальні крайки плашки мають високу твердість і відповідають вимогам ГОСТу. Завдяки своїй високій жорсткості ця плашка дає можливість отримати різь високої якості.
Характеристики
- Розмір різі: М12.
- Крок різі: 1,75 мм.
- Материал: сталь HSS M2.
- Товщина: 14 мм.
- Вага: 0,097 кг.
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 14 мм |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 38 мм |
| Призначення | Машинно-ручна |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Тип | Плашка цілісна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Крок різьби | 1.75 мм |
- Ціна: 546 ₴

