Мультиметр цифровий TRUE RMS YATO YT-73089




Універсальний вимірювач YT-73089 з функцією TRUE RMS і автоматичним діапазоном для кожного вимірювання. Він дає змогу виконувати базові та розширені вимірювання електричних величин. Популярний корпус, малі габарити та великий дисплей із підсвіткою поєднують у собі високу мобільність зі зручністю роботи. Швидкість, точність і повторюваність показань мультиметра зумовлені сучасною конструкцією плати керування та якісними вимірювальними щупами, розміри та точність яких оцінять як аматори, так і професійні сервісники. Генератор сигналів прямокутної форми допоможе, наприклад, у діагностиці навушників або динаміків, а спеціальне настроювання для вимірювання сили струму в мікроамперах дасть змогу тестувати різні типи датчиків, наприклад, датчики полум'я в кліматичних пристроях.
Особливості:
- Вимірювання змінної напруги: A.C. 0-750 В, ІСТИНА СКЗ
- Вимірювання напруги постійного струму: постійний струм 0-999,9 В
- Вимірювання змінного струму: A.C. 0-9,999 А, ІСТИНА СКЗ
- Вимірювання постійного струму: постійний струм 0-9,999 А
- Вимірювання опору: 0-9,999 МОм
- Перевірка діодів: IF 5 мА, UR 3 В
- Перевірка безперервності: 0-50 Ом
Додаткові виміри:
- Вимірювання ємності конденсатора: 0-9,999 мФ
- Вимірювання частоти: 0-9,999 МГц
- Вимірювання робочого циклу: 1-99%
- Генератор прямокутних імпульсів: 15 налаштувань від 50 до 5000 Гц
Точність вимірювання:
- Приклад визначення точності вимірювання напруги змінного струму. Розрахунки для результату вимірювання: 235 В
- Точність вимірювання вимірювача YT-73089 для цього діапазону становить: ±(1,0%+3), роздільна здатність 0,1 В
- Формула розрахунку похибки вимірювання: (результат вимірювання x 1,0%) + 3 x роздільна здатність
- Розрахунок: (235 х 1,0%) + 3 х 0,1 = 2,35 + 0,3 = 2,65 В
- Фактичний результат з урахуванням похибки вимірювання для показання 235 В = 235±2,65 В
- Результат з урахуванням похибки вимірювання для індикації вимірювання постійної напруги: 12В = 12 ± 0,09В
- Результат з урахуванням похибки вимірювання для вимірювання сили змінного струму: 8А = 8 ± 0,15 А
- Табличку з роздільною здатністю і точністю для цього вимірювання можна знайти в інструкції з експлуатації.
Вбудовані функції:
TRUE RMS — лічильник із цією функцією обчислює реальне середньоквадратичне значення змінного струму та напруги як для синусоїдальної, так і для несинусоїдальній форми хвилі. Прилад спочатку вимірює фактичне значення синусоїди через кілька тимчасових інтервалів → потім зводить результати вимірювань у квадрат → підсумовує їх → вираховує середнє значення → і, нарешті, відводить результат середнього до квадрата. Результатом вимірювання є реальне середньоквадратичне значення напруги/струм змінного струму навіть для спотвореної синусоїди або прямокутної хвилі.
Генератор форми хвилі — встановлення ручки для генерації сигналу змусить лічильник генерувати прямокутну хвилю з частотою від 50 до 5000 Гц. Сигнал можна використовувати, наприклад, у разі діагностики гучномовців або перевірки низькочастотних трактів у радіоприймачі.
АВТО — автоматичне настроювання діапазону вимірювань. Під час вимірювання невідомих величин вимірювачем із ручною зміною діапазону за допомогою ручки вимірювання треба послідовно проводити від найбільшого діапазону до діапазону, що дає найточніший результат, — інакше ви ризикуєте пошкодити прибор. Однак у разі мультиметра з функцією AUTO досить провести одне вимірювання, і мультиметр автоматично знайде оптимальний діапазон. За замовчуванням лічильник запускається в режимі AUTO.
ДІЙАПАЗОН — ручна зміна діапазону вимірювання. Корисна функція під час перевірки багатьох однакових компонентів із відомим значенням, наприклад, ряду резисторів. Ручне встановлення діапазону неабияк скоротить час таких вимірювань
SEL - зміна режиму вимірювання, наприклад, з вимірюванням змінного на постійну напругу
DATA HOLD — збереження поточного виміряного значення на дисплеї.
Додаткова інформація:
- РК-дисплей, максимальний показаний результат: 9999
- Підсвітка екрана
- Звуковий сигнал під час перевірки цілісності ланцюга на опір нижче ніж 50 Ом
- Тести діодів і продзвінки можна ввімкнути окремо
- До комплекту входять вимірювальні щупи завдовжки 14,5 см.
- Довжина кабелю з щупами: 97 см
- Діаметр дроту із ізоляцією: 3,5 мм
- Конструкція із захистом від перевантаження
- Корпус з АБС-пластику
- Автоматичне вимкнення лічильника через 15 хвилин бездіяльності
- Можливість вимкнення режиму автоматичного вимкнення пристрою
- Індикатор низького заряду батареї
- Джерело живлення: дві батарейки 1,5 В (ААА)
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.114 кг |
| Висота | 130 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 65 мм |
| Індикація | Звукова |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 32 мм |
| Вимірювання ємності | |
| Одиниці виміру ємності | мкФ |
| Максимальний діапазон ємності | 9.999 |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 750 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 999.9 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 9.999 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 9.999 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Максимальний діапазон опору | 9.999 |
| Вимірювання частоти | |
| Одиниці виміру частоти | МГц |
| Максимальний діапазон частоти | 9.999 |
| Монітор | |
| Монітор | РК |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Колір символів | Чорний |
| Колір фону | Бурштин |
| Мова інтерфейсу | Польський |
- Ціна: 1 733 ₴

