Диск відрізний для металу YATO YT-61132: Ø = 355 x 25,4 мм, h = 3,2 мм до YT-82180

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корундовий диск YATO YT-61132 для різання металу та сталі.
Високоякісна зв'язка та дрібна грануляція корунду гарантують підвищену довговічність диска, зокрема під час різання неіржавкої сталі та товстостінних холоднокатаних профілів.
Характеристики:
- Для - YT-82180
- Тип — плоский
- Макс. об./хв — 4400 хв−1
- Макс. лінійна швидкість диска — 80 м/с
- Діаметр — 355 мм
- Монтажний діаметр — 25,4 мм
- Товщина різального сегмента — 3,2 мм
- Призначення — метал, різання
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 355 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 3.2 мм |
- Ціна: 189 ₴

