Набір свердел для скла та кераміки STHOR 21709: Ø= 4, 5, 6, 8, 10 мм, YG6X, HEX-1/4", 5 шт



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір свердел для скла та кераміки STHOR 21709. Призначений для свердління точних і чистих отворів без відколів країв у склі, кераміці та порцеляні.
виготовлений із високоякісної сталі YG6X.
лезо твердістю 90HRC.
корпус твердістю 38HRC.
міцний і стійкий до пошкоджень і затуплення
Характеристики:
- Діаметр — 4, 5, 6, 8, 10 мм
- Довжина — 60, 70, 75, 80, 100 мм
- Розмір тримача інструмента — 1/4 дюйма (6,3 мм)
- Тип тримача інструмента — шестикутний
- Макс. об./хв — 1200 хв−1
- Матеріал — #45 вуглецева сталь
- Матеріал леза — YG6X
- Твердість — 38 HRC
- Твердість вигляду — 90 HRC
- Кількість штук у наборі — 5
- Призначення — скло, кераміка
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| В наборі | 8 мм , 4 мм, 10 мм, 6 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Кількість в наборі | 5 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По склу/кераміці |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 473 ₴

