Молоток рихтувальний YATO YT-4519 295 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Риховий молоток YATO YT-4519 призначений для ручного формування листового металу. Використовується в автомобільній промисловості та покрівельних роботах.
Особливості:
- Призначений для рихтування кузова авто та покрівельних робіт
- Головка молотка виготовлена із загартованої високоякісної сталі
- Ергономічна дерев'яна ручка
Характеристики:
- Матеріал головки — сталь
- Довжина головки — 80 мм
- Ширина головки — 26 мм
- Матеріал руків'я — дерево
- Довжина молотка — 295 мм
- Вага — 225 г
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.225 кг |
| Довжина рукоятки | 215 мм |
| Довжина ударного бойка | 80 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | покрівельний |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
- Ціна: 273 ₴

