Молоток YATO YT-4626 безінерційний з дерев'яною ручкою 348 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молоток особливої конструкції, металева головка діаметром 45 мм, з обох боків оброблена круглими, стійкими до механічних пошкоджень пластиковими ковпачками.
Головка наполовину заповнена металевим дрібом, який вільно рухається, своєю інерцією усуває ефект відскоку молотка від матеріалу, спрямовуючи на нього всю силу удару.
Водночас він запобігає негативним впливам відскоку молотка від матеріалу. Кріпиться на дерев'яну, ясенову, лаковану ручку завдовжки 365 мм.
Відчутна відсутність відскоку молотка від матеріалу.
Характеристики:
- Призначення — роботи, що вимагають сильного удару та одночасного захисту матеріалу, наприклад, збирання деталей машин і пристроїв або вирівнювання керамічної плитки
- Довжина — 348 мм
- Тип — безвідкотний
- Маса — 490 г
- Довжина головки — 110 мм
- Матеріал головки — листовий метал, ПУ, сталевий дріб
- Матеріал руків'я — деревина
- Діаметр головки — 45 мм
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.49 кг |
| Довжина рукоятки | 300 мм |
| Довжина ударного бойка | 110 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | столярний |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
- Ціна: 620 ₴

