Свердло ступеневе для металу YATO YT-44739: Ø = 6-35 мм, HSS 4241, L = 75/45 мм



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступеневе свердло YATO YT-44739 призначений для свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі, кольорових металів, сталевих листів і пластмас.
- виготовлені зі швидкорізальної сталі HSS 4241, покриті нітридом титану для збільшення довговічності свердел.
- краї просвердленого отвору залишаються чистими й без задирок
- самоцентрування на закруглених і слизьких поверхнях.
- швидке відведення тепла під час свердління твердих матеріалів
- 2 спіральні канавки для стружки ефективно видаляють викопаний матеріал
- ручка з 3 плоскими поверхнями дає змогу передавати максимальний крутний момент
Характеристики:
- Диаметр - 6, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 29, 32, 35 мм
- Довжина — 75 мм
- Робоча довжина — 45 мм
- Кількість кроків — 10
- Максимальна товщина різання — 4 мм
- Тип тримача інструмента — трикутник
- Матеріал — HSS 4241
- Чистота поверхні — покриття нітридом титану
- Призначення — високоякісна неіржавка сталь, конструкційна сталь, холоднокатана сталь, кольорові метали, сталеві листи, пластик
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина робочої частини | 45 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
- Ціна: 520 ₴

