Свердло спіральне Левіса для дерева YATO YT-3282: Ø = 25 мм, L = 215 мм.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Діаметр — 25 мм
- Загальна довжина — 215 мм
- Довжина робочої частини — 145 мм
- Макс. розмір тримача інструмента — 13 мм
- Тип тримача інструмента — шестикутний
- Матеріал — HCS
- Призначення — Деревина
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 145 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По дереву |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
- Ціна: 284 ₴

