Молоток слюсарний YATO YT-4506 600 г, 330 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головка молотка холодного кування. Поверхня чорна, насаджена на дерев'яну лаковану ручку. З'єднання захищене металевим кільцевим клином.
Для слюсарів, тесля, механіків із забивання цвяхів і роботи в майстернях
Особливості:
- Призначений для забивання цвяхів, ручного згинання металевих листів, рихтування та інших столярно-слюсарних робіт
- Кована робоча зона молотка
- Дерев'яна лакована ручка — стійка до посидання та добре гасить вібрацію
- Вал під головкою закріплений металевою втулкою й додатково гумовим захисним кільцем
- Виконання відповідно до DIN 1041
Характеристики:
- Матеріал головки — сталь
- Довжина головки — 122 мм
- Ширина головки — 29 мм
- Матеріал руків'я — дерево
- Довжина — 330 мм
- Вага — 600 г
- Захист хвостовика — гумове захисне кільце, металева втулка
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина рукоятки | 300 мм |
| Довжина ударного бойка | 122 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | слюсарний |
- Ціна: 315 ₴

