Мітчик YATO YT-2932 набір 3 шт., М5 х 0.8 мм, HSS М2, l= 50 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Матеріал — швидкорізальна сталь М2
- Довжина — 50 мм
- Комплектація — попереднє нарізання, стрипер, фінішер
- Розмір — М5
- Маса — 45 г
- Крок різі — 0,8 мм
- Діаметр вала — 6 мм
- Поворот різі — грубий
- Довжина різі - 16 мм
- Точність нарізування різі 3-ступеневий
- Кількість у наборі — 3 шт.
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 0.8 мм |
- Ціна: 257 ₴

