Свердло універсальне YATO YT-43964: YG8, HRC 90-92, Ø = 12 мм, l= 400 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Діаметр — 12 мм
- Загальна довжина — 400 мм
- Довжина робочої частини — 240 мм
- Тип тримача інструмента — циліндричний
- Матеріал — #45 вуглецева сталь
- Матеріал леза — YG6X
- Види твердість — 90-92 HRC
- Кількість штук у наборі — 1
- Призначення — бетон, сталь, граніт, алюміній, кераміка, дерево, ПВХ
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 240 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Набір | Ні |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
- Ціна: 205 ₴

