Диск відрізний для металу YATO YT-6137: Ø = 400 х 32 мм, h = 4.0 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відрізний диск для металу YATO YT-6137 виготовлений із високоякісного абразивного матеріалу відповідної твердості та грануляції.
Диск має сполучну смолу, армовану скловолокном (символ RBF)
Призначений для професійного використання в промисловості та ремеслах.
Характеристики:
- Тип — плоский
- Макс. об./хв — 3800 хв−1
- Макс. лінійна швидкість диска — 80 м/с
- Діаметр — 400 мм
- Монтажний діаметр — 32 мм
- Товщина різального сегмента — 4 мм
- Призначення — метал, різання
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 мм |
- Ціна: 280 ₴

