Мийка високого тиску YATO YT-85915: 2000 Вт, макс. P = 15 МПа, 6 л/хв, шланг — 5 м





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мойка YATO YT-85915 призначений для миття автомобілів, будівельної та садової техніки. Завдяки аксесуарам, що входять до комплекту, він також дає змогу швидко та ретельно очистити брусчатку, тераси, сходи та фасади. Високий тиск — до 150 барів — дає змогу видалити навіть засохлий бруд із пташиного посліду та бруду.
- висока якість
- міцна обмотка двигуна, захищена від перегрівання
- компактний розмір полегшує роботу та переміщення, наприклад, по машині
- бічна ручка для кріплення ручки
- контейнер для мийного засобу вбудований у задній корпус
- вбудований розпилювач піни
- кабельна котушка
- стійкий до перекручування напірний шланг завдовжки 5 м
- витрата води: 6 л/хв
- міцна фурнітура, стійка до механічних пошкоджень
Характеристики:
- Потужність — 2000 Вт
- Напруга — 230–240 В змінного струму
- Частота - 50 Гц
- Максимальний тиск води — 10 МПа, 15 МПа
- Споживання води — 6 л/хв
- Тиск поживної води — 0,15-0,30 МПа
- Максимальна температура води, що подається — 50 °C
- Максимальна сила відбою сопла — 14,83 с.ш.
- Максимальна місткість списа — 10 л/хв
- Максимальний тиск списа — 20 МПа
- Максимальний тиск у шлангу — 16 МПа
- Максимальна температура води в фурмі — 60 °C
- Максимальна температура води в шлангу — 60 °C
- Матеріал корпусу — ПВХ
- Довжина кабелю — 5 м
- Клас електроізоляції -II
- Рівень безпеки — IPX5
- Звуковий тиск — 85,8 ± 3,00 дБ (А)
- Акустична потужність. -95,39 ± 3,00 дБ(А)
- Вібрації — 2,64 м/с2
- Маса — 8,2 кг
- Комплектація. -шаїба, ручка списа, сопло списа, турбонаконечник, наконечник щітки, наконечник концентрованого струменя
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Призначення | Автомобільні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
- Ціна: 8 925 ₴



