Мітчик зі свердлом YATO YT-44842 М5 х 0.8 мм, HSS М2, HEX-1/4", l = 41/7 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
Призначено для нарізування точної машинної або ручної різі
Виготовлено з високоякісної швидкорізальної сталі HSS M2
Відточена поверхня забезпечує чудову точність і високу швидкість буріння
Міцне та стійке до пошкоджень
Автоматичне центрування свердел
Характеристики:
Призначено для нарізування точної машинної або ручної різі
Виготовлено з високоякісної швидкорізальної сталі HSS M2
Відточена поверхня забезпечує чудову точність і високу швидкість буріння
Міцне та стійке до пошкоджень
Автоматичне центрування свердел
Характеристики:
- Розмір різі - М5
- Крок різі — 0.8 мм
- Загальна довжина — 41 мм
- Робоча довжина — 7 мм
- Хвостовик — шестигранний (HEX)
- Розмір хвостовика — 1/4"
- Довжина хвостовика — 14 мм
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 7 мм |
| Кількість в наборі | 1 ед |
| Набір | Немає |
| Загальна довжина | 41 мм |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Крок ступеневого свердла | 0.8 мм |
- Ціна: 210 ₴

