Мітчик YATO М7 х 1 мм, HSS М2, l= 50 мм, 3 шт [3/75/300]
![Мітчик YATO М7 х 1 мм, HSS М2, l= 50 мм, 3 шт [3/75/300], фото 1](https://images.prom.ua/3453711793_w911_h473_mitchik-yato-m7.jpg)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
- Метчик Правый (М7 х 1 мм)
- Материал HSS M2
- Размер M7
- Длина 50 мм
- Количество в наборе - 3 шт
- Страна производитель - Польша
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 7 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинний |
| Напрям різьби | Права |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 1 мм |
| Основні атрибути | |
| Конструкція | Збірна |
| Максимальний діаметр | 6 мм |
- Ціна: 410 ₴

