Обприскувач акумуляторний MAROLEX FX: 7л, Li-Ion 3.4 A*h(3,5 год)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний обприскувач Marolex S131.141 розроблений для оброблення овочевих і плодово-ягідних культур препаратами проти захворювань, шкідників, бур'янів, внесення рідких добрив, а також миття невеликих предметів від бруду.
Особливості:
- запобіжний клапан забезпечить скидання надлишкового тиску для безаварійності садових заходів;
- телескопічна вудка регулюється за довжиною залежно від висоти оброблюваних рослин, дає змогу діставати до верхівок крон і виноградників;
- оптимальний об'єм бака для обприскування без частих зупинок і невтомного пересування;
- настроювання подавання агрохімії дозувальним курком;
- підходить для застосування на відкритому та закритому ґрунті;
- сумісний із розтрубом для гербіцидів для точного впливу на бур'ян;
- триступенева фільтрація унеможливлює потрапляння сторонніх домішок у насос;
- знімний Li-Ion акумулятор довговічний, не має ефекту пам'яті;
- блок живлення обладнаний індикатором заряду;
- широкий ремінь через плече слугує для носіння з розподілом ваги на корпусі оператора.
Переваги:
- Тиск нагнітається вручну за невеликого зусилля за кілька качків;
- На одному повному заряді АКБ може працювати впродовж трьох годин;
- Допускається розпилення рослинних настоїв і відварів, а також розчинів, що містять парафінову олію.
Характеристики:
- Довжина шланга — 1.7 м
- З ручною системою підкачування — є
- Час заряджання акумулятора — 180 хв.
- Кількість акумуляторів — 1
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність акумулятора — 3.4 А·год
- Час роботи на одному заряді — 210 хв.
- Знімний акумулятор — знімний
- Об'єм бака — 7 л
- Матеріал бака — пластик
- Датчик тиску/манометр — немає
- Клас — професійний
- Гарантія — 12 місяців
- Габарити — 170 x 380 x 350 мм
- Розпилюються препарати — рідкі
- Конструкция - на плече
- Максимальна довжина штанги — 115 см.
- Вага — 3.35 кг
- Тип обприскувача — акумуляторний
- Країна походження — Польща
Комплектація:
- акумуляторний обприскувач;
- акумулятор;
- зарядний пристрій;
- лійка;
- телескопічна штанга;
- додаткові аксесуари;
- картонна коробка;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marolex |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 170 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 3.35 кг |
| Об'єм бака | 7 л |
| Стан | Новий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Салатний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 3.4 А. г |
| Тривалість автономної роботи | 3.5 годин |
- Ціна: 20 055 ₴

