Підвісний інфрачервоний нагрівач YATO YT-99500: 230В, 1500 Вт, діапазон — 9-12 м2




Підвісний інфрачервоний нагрівач Yato YT-99500 ідеально підходить для обігрівання робочого місця або зони відпочинку в холодні дні та ночі. Обладнаний галогенною лампою, що швидко нагрівається, він здатний ізолювати приблизно 9-12 м2 поверхні. Рівень захисту IP44 дає змогу повісити світильник у місцях, схильних до впливу опадів, наприклад, на терасі, в альтанці тощо.
Характеристики:
- Потужність — 1500 Вт
- Робоча зона — 9-12 м2
- Напруга — 220-240 В змінного струму.
- Частота - 50/60 Гц
- Тип нитки — галогенна лампа
- Інфрачервоні хвилі — короткий
- Колірна температура — 2250 К
- Розміри — 425х425х178 мм
- Матеріал корпусу — алюміній
- Колір чорний
- Регулювання температури — НІ
- Вимикач — Так
- Час прогрівання — 1 сек
- Захист від перегрівання — Так
- Термін експлуатації нагрівального елемента — 5000 год
- Тип кріплення — стеля
- Ручка для перенесення — НІ
- Довжина кабелю — 1,9 м
- Ступінь захисту — IP44
- Маса — 1,8 кг
- Комплектація — радіатор, ланцюг 0,5 м із гаком, пульт дистанційного керування
- Призначення — зовні та всередині будівель
- Країна-виробник — Польща
інфрачервоні хвилі: короткі
використання в приміщенні та на відкритому повітрі
інфрачервоний нагрівач працює завдяки випромінюванню, тобто так, як нагріває сонце. Тепло виділяється як інфрачервоне випромінювання, і повітря не потрібне. Стіни, меблі та люди нагріваються безпосередньо. Прозорі нагрівачі нагрівають це місце негайно та безпосередньо.
ВАЖЛИВО: Через велику потужність пристрою ланцюг живлення має бути обладнана захисним провідником і захистом не менш ніж 16 А. У разі використання подовжувачів використовуйте подовжувач високого класу з трьома дротами, що витримує струм 16 А. У разі сумнівів Зверніться до кваліфікованого електрика.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 12 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | Галогенний |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 60 Гц |
- Ціна: 5 040 ₴

