Диск відрізний алмазний для каменю та бетону YATO YT-59965: Ø=230x2.2x10x22.2 мм, сухе та мокре різання


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск YATO YT-59965 призначений для точного та чистого вологого різання.
- високий сегмент 10 мм збільшує довговічність диска
- зменшений переріз дає змогу різати швидше та точніше, без відколів крайок різання та з меншим навантаженням на болгарку
- сегмент з оптимально підібраною твердістю кобальту та обраним технічним алмазним гранулятом класу А
- дуже швидке та якісне різання
- легка пряма різання «вручну» кутової шліфувальної машини
Характеристики:
- Діаметр — 230 мм
- Монтажний діаметр — 22,2 мм
- Висота різального сегмента — 10 мм
- Товщина різального сегмента — 2,2 мм
- Хімічний склад різального сегмента — Fe 20%, Cu 55%, Sn 7%, Ni 8%, Co 10%, алмазне покриття 15%
- Матеріал — Сталь 65Мн
- Макс.об./хв — 6500 хв−1
- Максимальна лінійна швидкість диска — 80 м/с
- Призначення — затверділий бетон, залізобетон, цегла, граніт, кам'яна кладка, камінь, піщаник
- Тип роботи — сухий вологий
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Цегла |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2.2 мм |
- Ціна: 1 260 ₴

