Набір свердел для металу циліндричні YATO YT-44731, HEX-1/4", HSS, Ø = 3-12 мм, 4-12 мм, 4-20 мм; 3 шт



Набір ступінчастих свердел YATO YT-44731.
Призначений для свердління високоякісної неіржавкої сталі, конструкційної та холоднокатаної сталі, кольорових металів, сталевих листів і пластмас.
Виготовлені зі швидкорізальної сталі HSS 4241, покриті нітридом титану для підвищення довговічності свердел.
Краї просвердленого отвору залишаються чистими й без задирок.
Автоматичне центрування на закруглених і слизьких поверхнях.
Швидке відведення тепла під час свердління твердих матеріалів матеріали.
2 спіральні канавки ефективно видаляють свердлий матеріал.
До комплекту входять 3 свердла діаметром 3-20 мм.
Сверло 3-12 мм, сорта: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 мм.
Свердло 4-12 мм, сорти: 4, 6, 8, 10, 12 мм.
Сверло 4 -20 мм, градусы: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 мм.
Характеристики:
- Матеріал — HSS 4241
- Матеріал — високоякісна неіржавка сталь, конструкційна сталь, холоднокатана сталь, кольорові метали, сталеві листи, пластик
- Чистота поверхні — покриття нітридом титану
- Тип тримача інструмента — циліндричний
- Диаметр - 3-12 (3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 мм), 4-12 (4, 6, 8, 10, 12 мм), 4-20 (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 мм) мм
- Максимальна товщина різання — 4 мм
- Кількість штук у наборі — 3
- Кількість кроків — 10
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Набір | Так |
| Призначення | По металу |
| Стан | Новий |
| Тип | Ступінчасте свердло |
| Тип хвостовика | Шестигранний |
| Крок ступеневої свердла | 10 мм |
- Ціна: 473 ₴

