Свердло ступеневе для металу YATO YT-44740: Ø = 6-38 мм, HSS 4241, L = 105 мм



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ступеневе свердло YATO YT-44740 6-38 мм зі швидкорізальної сталі HSS 4241 з покриттям нітридом титану.
- 12 градусів
- трикутна ручка (3 плоскі поверхні)
Характеристики:
- Диаметр - 6, 8, 11, 14, 17, 20, 23, 26, 29, 32, 35, 38 мм
- Довжина — 105 мм
- Робоча довжина — 78 мм
- Кількість кроків — 12
- Максимальна товщина різання — 4 мм
- Тип тримача інструмента — трикутник
- Матеріал — HSS 4241
- Чистота поверхні — покриття нітридом титану
- Призначення — високоякісна неіржавка сталь, конструкційна сталь, холоднокатана сталь, кольорові метали, сталеві листи, пластик
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 78 мм |
| Набір | Ні |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
- Ціна: 683 ₴

