Набір торцевих головок STHOR 58633: квадрат 1/2", М10-24 мм, з тріскачкою і подовжувачем, 12 шт.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір шестигранних головок 1/2 "STHOR 58633. Набір призначений для використання в промисловості, ремеслах, автосервісі та майстернях. Для виготовлення інструменту використана високоякісна сталь. Це гарантує чудову якість продукції та дає можливість тривалого використання. розетки виготовлені за технологією AS-DRIVE. Комплект зібраний на зручній, функціональній пластиковій ручці.
До комплекту входить:
головки: 10,11,12,13,14,15,17,19,21 і 24 мм.
тріскачка 1/2 дюйма, 45 зуб.
розширення
Характеристики:
- Розмір тримача інструмента — 1/2 дюйма (12,7 мм)
- Матеріал — вуглецева сталь
- Кількість зубців — 45
- AS-DRIVE — Так
- Кількість штук у наборі — 12
- Назамінник — промисловість, ремісничі майстерні, послуги, автомобільні майстерні
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Розмір max | 24 мм |
| Розмір min | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
- Ціна: 998 ₴

