Переносний інфрачервоний нагрівач YATO YT-99520: 230 В, 800 Вт, з пультом

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний інфрачервоний нагрівач Yato YT-99520 ідеально підходить для додаткового обігрівання робочого місця або зони відпочинку в холодні дні та ночі.
Обладнаний лампою, що швидко нагрівається, зі скловолокна, він здатний ізолювати приблизно 2-3 м2 поверхні. Рівень захисту IP44 дає змогу використовувати світильник у місцях, схильних до впливу опадів, наприклад, на терасі, в альтанці тощо.
Характеристики:
- Потужність — 800 Вт
- Робоча зона — 2-3 м2
- Напруга — 220–240 В змінного струму
- Частота - 50/60 Гц
- Тип нитки — лампа з вуглецевого волокна
- Інфрачервоні хвилі — середина
- Колірна температура — 1600 К
- Розміри — 200х200х6100 мм
- Матеріал корпусу — алюміній
- Колір чорний
- Регулювання температури — НІ
- Вимикач — Так
- Час прогрівання — 2 сек
- Термін експлуатації нагрівального елемента — 10 000 годин
- Ручка для перенесення — Так
- Довжина кабелю — 1,9 м
- Ступінь захисту — IP44
- Маса — 1,2 кг
- Призначення — зовні та всередині будівель
- Країна-виробник — Польща
Інфрачервоний нагрівач працює завдяки випромінюванню, тобто так, як нагріває сонце. Тепло виділяється як інфрачервоне випромінювання, і повітря не потрібне. Стіни, меблі та люди нагріваються безпосередньо. Прозорі нагрівачі нагрівають це місце негайно та безпосередньо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Призначення | Побутове |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Рекомендована площа приміщення | 3 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 6100 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Технічні характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Потужність обігріву | 800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Частота | 60 Гц |
- Ціна: 5 670 ₴

