Молоток рихтувальний YATO YT-4633 698 г

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молоток із листового металу 600 г із двома змінними наконечниками діаметром 45 мм.
Змінні наконечники виготовлені з ПУ (м'якого) і нейлону (жорсткого). Головка із цинкового сплаву. Колодка виготовлена з дерева гікорі. Загальна довжина 350 мм. З'єднання додатково захищене синтетичною смолою.
Характеристики:
- Довжина — 350 мм
- Маса — 660 г
- Довжина головки — 105 мм
- Матеріал головки — цинковий сплав, ПУ, нейлон
- Матеріал руків'я — деревина
- Діаметр головки — 45 мм
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.6 кг |
| Довжина рукоятки | 300 мм |
| Довжина ударного бойка | 105 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Молоток |
| Тип молотка | столярний |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
- Ціна: 1 155 ₴

