Пилосос промисловий мережевий YATO YT-85701: 1400 Вт, мішок — 30 л

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос для майстерень YATO YT-85701 потужністю 1400 Вт і силою всмоктування 18 кПа. Має бак місткістю 30 л. Пилосос обладнаний телескопічною антистатичною трубкою. Він також має вбудовану розетку, яка дає змогу під'єднувати електроінструменти. Забезпечує роботу за вологою та сухою роботою. Його також можна використовувати як повітродувку.
Характеристики:
- Тип роботи — сухий, вологий, у мішку, без мішка
- Функції — повітродувки
- Потужність — 1400 Вт
- Напруга — 220-240 В змінного струму.
- Частота - 50/60 Гц
- Робочий вакуум — 18 кПа
- Місткість бака — 30 л
- Тип фільтра — HEPA
- Регулювання потужності — так, 2-ступеневий
- Розетка для електроінструментів — Так
- Колеса - ДА
- Кількість коліс — 4
- Довжина кабелю — 4,5 м
- Максимальне навантаження на розетку — 2000 Вт
- Клас електроізоляції — І
- Ступінь захисту — IPX4
- Маса — 4 кг
- Комплектація — пилосос, гнучкий шланг, подовжувальна трубка x2, вузький наконечник, широкий наконечник, фільтр x2, мішок.
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 6 930 ₴

