Фарборозпилювач YATO YT-82553 електричний


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний фарборозпилювач YATO YT-82553 призначений для фарбування стіновими фарбами, акриловими фарбами, а також морилкою й лазур'ю. Завдяки вбудованому компресору він не вимагає зовнішнього живлення стисненим повітрям.
Призначений для фарб:
- Олійних
- Акрилових
- Емульсійних
- Ґрунтовка
- Пропитки
Особливості:
- Простий у використанні й обслуговуванні
- Вмикач у пусковому механізмі пістолета з регульованою витратою фарби
- Регулювання кута та ширини струменя фарби
- Швидке та рівномірне покриття поверхні — на 10% менше витрати фарби, порівнюючи зі щіткою або валиком
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр сопла | 2.6 мм |
| Ємність бака розпилювача | 1 л |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 310 ₴

