Лопата совкова VIROK 05V002 з тримачем

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначена для садових робіт. Має ергономічну форму, завдяки чому легка у використанні. Лезо лопати виготовлене зі сталі високої якості, що гарантує високу надійність і тривалий термін роботи.
Характеристики:
- Довжина загальна — 121 см
- Довжина ручки — 90 см
- Ширина ручки — 4 см
- Довжина лопати — 26 см
- Ширина лопати — 24 см
- Матеріал ручки — дерево
- Матеріал лопати — пофарбований метал
- Країна-виробник — Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина леза | 26 мм |
| Довжина рукоятки | 90 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 24 мм |
- Ціна: 530 ₴

