Шліфмашина кутова, 800 Вт, діаметр кола 125 мм, 11000 об./хв INTERTOOL WT-0218





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина кутова, 800 Вт, діаметр кола 125 мм, 11000 об./хв INTERTOOL WT-0218
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.5 кг |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 тижня |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Об`єм | 0.004201 |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 1 399 ₴






