Штатив тринога YATO YT-30475телескоп (3 телескоп), кріплення 5/8", штанга 30 см. H= 46-120 см, алюмінієвий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієвий штатив (тринога) YATO YT-30475 для стійкого кріплення оптичних і вимірювальних приладів, як-от будівельні лазери, лазерні нівелори, далекоміри, а також фотоапарати та інші пристрої з нарізним з'єднанням 5/8" або 1/4".
- ніжки з двома висувними сегментами, обробленими гумовими ніжками
- подовжувач головки з кривошипною ручкою ок. 300 мм.
- гвинтове блокування
- Монтаж: шпилька з різзю 5/8 дюйма, адаптер 5/8 x 1/4 дюйма в комплекті.
- нейлоновий чохол
Характеристики:
- Висота — 460-1200 мм
- Розмір різі штатива - 1/4 дюйма (6,35 мм) 20UNC, 5/8 дюйма (15,9 мм) 18UNF
- Матеріал — алюміній
- Регульований — Так
- Регульована головка — НІ
- Гак — НІ
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Трипод |
| Максимальна робоча висота | 1200 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Мінімальна робоча висота | 420 мм |
| Область застосування | Для лазерних приладів |
| Різьба штатива | 5/8" |
| Стан | Новий |
| Тип затискача | Гвинт |
| Комплектація | |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип упаковки | Сумка-чохол |
- Ціна: 998 ₴

