Шліфмашина кутова, 1400 Вт, діаметр кола 125 мм, 6000-12200 об./хв INTERTOOL WT-0236





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шліфмашина кутова 1400 Вт, діаметр круга 125 мм, 6000-12200 об/хв, система стабілізації обертів, захист від повторного включення, плавний пуск INTERTOOL WT-0236 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Діаметр круга | 125 мм |
|---|---|
| Довжина мережевого дроту | 4 м |
| Особливості | система стабілізації обертів, захист від повторного включення, плавний пуск, безключова фіксація захисного кожуха |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Швидкість обертання | 6000-12200 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 3,250 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.25 кг |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 0.00777 |
- Ціна: 3 199 ₴





