Насос із гнучким валом 40 м 0.75 кВт Hmax 91м Qmax 30 л/хв LEO (772604)





Насос із гнучким валом 40 м 0.75 кВт Hmax 91м Qmax 30 л/хв LEO (772604)
Застосовується для перекачування рідини з вертикальних, похило спрямованих, малодебітних свердловин з ускладненими характеристиками, діаметром від 50 мм, для побутового водопостачання, допоміжного обладнання, зрошувальних систем садів і городів, теплиць і парників. Завдяки своїй конструкції насос цієї серії забезпечений функцією проти розмірування — коли насос не працює, якщо немає зворотного клапана вода з трубопроводу стікає назад у свердловину, отже, виключено утворення крижаних пробок за замерзання води. Допускається використання цього типу насоса в холодну пору року, наприклад, під час зимової експлуатації з умовою, що немає зворотного клапана в напірному трубопроводі. Електродвигун насоса розташований на поверхні, завдяки чому під час роботи унеможливлюється проникнення води в статор електродвигуна.
Головною перевагою цього класу насосів є розташування електродвигуна. Електродвигун насоса розташований на поверхні, завдяки чому під час роботи унеможливлюється проникнення води в статор електродвигуна. Крім того, для живлення електродвигуна свердловинного насоса необхідний спеціальний кабель на всю глибину занурення насоса, що призводить до чималого поліпшення конструкції. Насос із гнучким валом застосовується для перекачування рідини з вертикальних, похило спрямованих, малодебітних свердловин з ускладненими характеристиками, діаметром від 48 мм.
Насосна частина:
- Вал двигуна: неіржавка сталь;
- Робочий орган: шнек;
- Вихідний патрубок: латунь.
Електродвигун:
- Тип двигуна: асинхронний, з вбудованою в обмотку термозахистом;
- Обмотки статора: мідь;
- Напруга: 220-240 В;
- Частота: 50 Гц;
- Клас ізоляції: F;
- Клас захисту: IP54.
Умови застосування:
- Максимальна температура рідини, що перекачується: +40oC;
- Вміст хлориду у воді: ≤ 400 мг/л;
- Водневий показник води (рН): 6,5 - 8,5;
- Допустимий вміст у воді твердих частинок у зваженому стані (вимірюється за масою): ≤ 1%;
- Рекомендований тиск: 0.7 MPa, що відповідає напору 70 метрів;
- Не рекомендується встановлення зворотного клапана на напірній трубі насоса з гнучким валом;
- Термін гарантійного обслуговування: 12 місяців.
Купити насос напівзаглибний шнековий із гнучким валом LEO Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP54 |
| Клас ізоляції | F |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Ширина, мм | 180 мм |
| Артикул | 772604 |
| Максимально допустимий тиск, бари | 10 |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Висота, мм | 350 |
| Номінальна сила струму, I (А) | 4.2 |
| Маса, кг | 25 |
| Діаметр всмоктувального патрубка DN1, " (дюйм) | 1¾ |
| Вал двигуна | Неіржавка сталь AISI 304 |
| Напруга, В | 220 |
| Довжина паковання, мм | 250 (електродвигун), 1120 (насосна частина в зборі) |
| Діаметр напірного патрубка DN2, " (дюйм) | 1 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | 40 |
| Висота паковання, мм | 405 (електродвигун), 230 (насосна частина в зборі) |
| Максимальна температура довкілля, °C | 40 |
| Максимальний діаметр свердловини, мм | 1000 |
| Довжина кабелю, м | 0.3 |
| Потужність, Вт | 750 Вт |
| Ширина паковання, мм | 200 (електродвигун), 1115 (насосна частина в зборі) |
| Перекачувальна рідина | Вода, без абразивовмісних домішок |
| Частота, Гц | 50 |
| Обмотка статора двигуна | Мідь |
| Діаметр свердловини, мм | 48 мм |
| Діаметр твердих частинок у виваженому стані, мм | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Максимальна висота всмоктування, м | Відповідає довжині шланга |
| Довжина шланга, м | 40 |
| Час безперервної роботи, год | S1 |
| Шнек | сталь хромована |
- Ціна: 704 ₴

