Кодовий навісний замок VOREL 77608: латуній корпус — 40 х 11,8 х 39,5 мм, сталева дуга — 30 х 25 х 5 мм




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замок навісний із кодовим замком на 4 кільця. Латунний корпус завширшки 40 мм сталевий голок 4 цифри шифру.
Характеристики:
- Чистота поверхні — латунний
- Розмір — 40 мм
- Матеріал корпусу — латунь
- Висота — 73,5 мм
- Маса — 145 г
- Тип замка - код
- Материал дужки - сталь
- Діаметр дужки — 5 мм
- Відстань між дужками — 25 мм
- Висота дужки — 30 мм
- Розміри корпусу — 40 x11,8 x 39,5 мм
- Кількість цифр у шифрі — 4
- Країна-виробник — Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал замку | Латунь |
| Міжосьова відстань | 25 мм |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Колір замку | Золото матове |
| Загальні | |
| Вага | 0.145 кг |
| Висота | 73.5 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 11.8 мм |
- Ціна: 400 ₴

