Пальник газовий VIROK з різьбовим (7/16) з'єднанням, Piezo + 360*, ceramic, блок. кнопка

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
8803D
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virok |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 250 кг |
| Матеріал газового пальника | Алюміній |
| П'єзорозпалювання | Так |
| З'єднання балона | Різьбове |
| Стан | Новий |
| Тип балона | Різьбовий |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Тип обладнання | Пальник |
| Типи палива | Газ |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 525 ₴

