Тример електричний, 1400 Вт, 230 В~50 Гц, 7500 об/хв, плавний пуск,рем.привід, діаметр обертання диска/ліски





Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7.7 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр волосіні | 1.6 мм |
| Об`єм | 0.046805 |
| Плавний пуск | Так |
| Швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Тип приводу | Ремінної |
- Ціна: 3 299 ₴






