Плазморез CUT-40A, STORM INTERTOOL WT-4040





Інверторний апарат для плазмового різання серії STORM WT-4040 — це сучасна та функціональна модель. Він створює плазмовий стовп, який нагріває й розплавляє метал, а потім струмінь інертного газу видушує розплавлений метал, забезпечуючи точне та швидке різання. Здатний робити як точне фігурне різання, так і швидке чорнове різання в різних металах: вуглецевої сталі, неіржавкої сталі, різних сплавів міді, алюмінію, та ін. Застосовується для оброблення металевих листів, труб та інших деталей.
Переваги
- Адаптований до стандартної побутової електромережі 220 В
- Забезпечує ефективне різання металу завтовшки до 12 мм
- Працює з вуглецевими та неіржавкими сталями, алюмінієм, міддю та іншими кольоровими металами
- Регулювання струму в діапазоні 20-40 А для різання різних за товщиною матеріалів
- Індикатор захисту від перегрівання та перевантаження повідомить про можливе порушення роботи плазморіза
- Функція "Check gas" повідомить недостатньому рівні газу
- Індикатор мережі для зручної й безпечної роботи
- Довжина зварювальних кабелів 3 метри для кращої маневровості
- У комплекті кабель із робочим затискачем, рукав із плазмовим пальником-плазуном, маска зварника, молоток-щітка
Можливості
Ефективно ріже метал, завтовшки до 15 мм під час використання процесу роздільного різання. Такий метод чудово підходить для чорнового раза та демонтажних робіт. Товщина чистого різання становить 8 мм для точного фігурного різання листових металів невеликої товщини.
Наявність точного регулювання струму від 20 до 40 А дає змогу настроїти оптимальний режим роботи, залежно від товщини металу.
На передній панелі плазморіза є датчик робочого тиску повітря (манометр), а також індикатор захисту. Він повідомить про помилку роботи пристрою, оскільки плазморіз має вбудовані механізми захисту від перегрівання, перевантаження та коротких замикань.
Підвищений ресурс
Плазморіз розроблений на базі інверторної технології IGBT-напівміст, це забезпечує стабільну роботу навіть за низької якості електромережі та гарантує високоякісні результати зварювання, а також ефективне використання електроенергії. Пристрій обладнаний системою примусового повітряного охолодження, робочий цикл t = 20 °C — 60%.
Надійний
Усі електронні компоненти апарату покриті двома шарами високоякісного лаку. Клас ізоляції F вказує на матеріали, здатні зберігати свої ізоляційні властивості за тривалого впливу температур, що досягають 155 °C, що вкрай важливо для безпеки та довговічності апарата.
Клас захисту IP21S дає змогу використовувати зварювальний апарат у порівняно сухих умовах, проте він може піддаватися впливу вологи у формі бризок.
Аксесуари
- Кабель живлення завдовжки 1,5 метра, з перерізом дротів 3x2,5 мм2
- Кабель із затискачем маси на 200 А, завдовжки 3 метри, обміднений, переріз 16 мм2
- Пальник-плазуна, з довжиною шланга 3 метри
- Молоток-щітка
- Стандартна маска зварника
Плазморіз разом із комплектуючими дає змогу швидко розпочати роботу відразу після придбання інструмента. Довгі кабелі та шланг пальник на 3 метри розширюють робочу зону та дають змогу безперешкодно маневрувати.
Комплектація
- пальник-плазунець зі шлангом
- кабель із затискачем маси
- зварювальна маска
- молоток
- посібник з експлуатації
- гарантійний талон
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ WT-4040
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | до 7,8 кВт |
| Струм зварювання | 15-40 А |
| Товщина чистого різання | 8 мм |
| Габаритні розміри | 533х305х345 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Номінальний тиск повітря | 4-5 барів |
| Вага | 6,800 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 533 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.8 |
- Ціна: 9 999 ₴






