Бокс пластиковий висувний Zhongdi ZD-925B (180х90х47мм)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс-конструктор пластиковий висувний ZD-925B — бокси, які можна з'єднувати одна з одною в єдиний ящик із висувними поличками або використовувати одиничний бокс для зберігання дрібних деталей, запчастин. На задній частині корпусу є отвори для кріплень до стінки. Прозорий пластиковий короб висувається за ручку. У шухляді є збірні перегородки, які можна встановити за бажанням у різних комбінаціях для зручного зберігання різнопаритних деталей.
- Висувний бокс
- Можна зібрати кілька боксів в один ящик
- Матеріал: високоякісний пластик
- Размер: 180 х 90 х 47 мм
- Цвет:
- корпус: оранжевий
- внутрішня полиця: прозорий пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Органайзер/бокс |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 134 ₴

