Бокс пластиковий Prowest ZD-925D 270х180х40 мм, 18 секцій

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бокс пластиковий Prowest ZD-925D — легкий пластиковий для зберігання шурупів, болтів, гайок, викруток, рибальських гачків і поплавців та інших дрібних деталей. Бокс разделен на 18 секций. Розділювачі між секціями можна прибирати, у такий спосіб збільшуючи розмір окремо взятої секції.
Матеріал: високоякісний пластик
Розмір: 270 х 180 х 40 мм
Матеріал: високоякісний пластик
Розмір: 270 х 180 х 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prowest |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 18 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 281 ₴

