Термостійкий силіконовий килимок Kaisi KS-801 338х228 мм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термостійкий силіконовий килимок Kaisi KS-801 338х228 мм призначений для розміщення друкованої плати або деталей у процесі паяння. Виготовлений із силікону. Термостійкий, тому на ньому можна навіть паяти. Має комірки, які можна використовувати для складання кріпильних елементів, паяльних жалів або радіодеталей під час паяльних робіт.
Застосування килимка для паяння захистить вашу робочу поверхню від термічного та механічного впливу, що виникає під час паяння.
Характеристики:
- Матеріал: силікон
- Розміри: 338х228 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 338 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 228 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 295 ₴

