Ультразвукова ванна Jeken CE-1100D 30 Вт, 450 мл



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Jeken CE-1100D — це компактна ультразвукова ванна для домашнього використання. Потужність ультразвуку 30 Вт, чого цілком досить для очищення невеликих інструментів, а також окулярів, прикрас, дитячих іграшок, бритовних речей тощо.
Особливості
- Елегантний портативний дизайн.
- Проста в керуванні. Одне натискання кнопки запускає процес очищення тривалістю 5 хвилин.
- Потужність ультразвуку 30 Вт забезпечить ефективне видалення бруду.
- Безпека використання: вихідна напруга кабелю живлення всього 24 В.
- Ступінь захисту IP54.
Технічні характеристики
| Частота ультразвука | 40 000 Гц |
| Матеріал резервуара | неіржавка сталь і пластик ABS |
| Об'єм резервуара | 450 мл |
| Вхідна напруга адаптера | 110~240 В AC, 50 / 60 Гц |
| Вихідна напруга адаптера | 24 В DC |
| Потужність ультразвуку | 30 Вт |
| Встановлення часу | 5 хвилин |
| Габарити резервуара | 178 × 88 × 43 мм |
| Зовнішні розміри | 202 × 97 × 57 мм |
| Вага нетто |
400 г (без кабелю живлення) |
Комплектація
- Ультразвукова ванна Jeken CE-1100D — 1 шт.
- Кабель живлення — 1 шт.
- Інструкція — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeken |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Потужність | 30 Вт |
| Об`єм | 450 л |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 97 мм |
- Ціна: 2 049 ₴

