Клейовий пістолет у кейсі Zhongdi ZD-6CK 11 мм 25 Вт

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейовий пістолет у кейсі ZD-6CK 25W — набір із пістолета та клейових стрижнів у кейсі, чудовий вибір, якщо Вам часто доводиться працювати зі склеюванням матеріалів: дерева, металу, паперу, текстилю та інших. Пістолет поміщений у легкий і компактний кейс, завдяки чому стає можливим безпечне транспортування аксесуара. У разі, якщо клей трохи потече, але не зіпсує поверхні або одяг, а залишиться всередині захисного транспортувального кейса.
Клей швидко розігрівається, і вже за кілька хвилин Ви зможете працювати зі склеюванням матеріалів. До комплекту пістолета входить спеціальна підставка та 6 запасних прозорих клейових стрижнів. За потреби стрижень легко змінюється, а пістолет може використовуватися далі з максимальною користю.
Споживана потужність пістолета не більш ніж 25 Вт, що забезпечує економне використання електроенергії під час роботи з цією моделлю.
Клей швидко розігрівається, і вже за кілька хвилин Ви зможете працювати зі склеюванням матеріалів. До комплекту пістолета входить спеціальна підставка та 6 запасних прозорих клейових стрижнів. За потреби стрижень легко змінюється, а пістолет може використовуватися далі з максимальною користю.
Споживана потужність пістолета не більш ніж 25 Вт, що забезпечує економне використання електроенергії під час роботи з цією моделлю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Вид | Клейові пістолети |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 404 ₴

