Клейовий пістолет із регулюванням температури в кейсі ZD-9B
Топ продаж


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клейовий пістолет із регулюванням температури в кейсі ZD-9B ― для клейових стрижнів 11 мм, які постачається в комплекті (Прозорі стрижні — 6 шт.). Сам набір із клейового пістолета та стрижнів постачається в пластиковому кейсі, завдяки цьому пістолет не пошкодитися під час транспортування.
Клейовий пістолет ZD-9B ― обладнаний регулюванням температури, що робить його універсальним, тому підійде для різного типу матеріалів: скло, кераміка, картон, дерево, пластик, метал, а також гума!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zhongdi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр стрижня | 11 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 630 ₴

