Мультиінструмент 12 в 1 з чохлом, Hornet, STORM INTERTOOL HT-0547

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструменти | щипці; <br>плоскогубці; <br> кусачки; <br> лезо Shipfoot; <br>ножиці; <br>різак Hook; <br>відкривачка для пляшок з пласкою викруткою <br>консервний ніж з пласкою викруткою; <br>викрутка PH; <br>пробійник; <br> пилочка |
| Вага | 0.333 |
| Довжина в складеному вигляді | 108 мм |
| Кількість функцій | 12 |
| Матеріал рукоятки | сталь 420 |
| Матеріал леза ножа | сталь 440A |
| Загальна довжина | 164 мм |
| Об`єм | 0.001550 |
| Тип | Повнорозмірний |
| Тип замку | Slip joint |
| Товщина ручки | 23 мм |
- Ціна: 899 ₴

