Акумулятор LiFePO4 LFP200-12, 12 V 200 Ah з Bluetooth, клема M8

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Літій-залізо-фосфатний акумулятор LiFePO4 LFP200-12 є автономним джерелом живлення, який може використовувати в транспортних засобах і джерелах безперебійного живлення. Напруга становить 12 В постійного струму. Місткість — 200 А·год.
Цей акумулятор забезпечений LCD-дисплеєм для зображення напруги, струму та рівня заряду. Також має Bluetooth для керування батареєю.
Заряджання цього акумулятора здійснюється за допомогою спеціального зарядного пристрою. Він витримує понад 6000 циклів заряджання зі збереженням 80% ємності.
Особливості:
- LCD дисплей
- Bluetooth
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profix |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 219 мм |
- Ціна: 39 999 ₴

