Мультиметр електричних параметрів VOREL: 0-10 А, 0-600 В AC/D з LCD-дисплеєм, живл- 2x1.5V; AAA бата





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний розумний лічильник з функцією TRUE RMS і автоматичним діапазоном для кожного вимірювання. Вимірювач не тільки автоматично вибирає діапазон вимірювання, але й автономно розпізнає, чи вимірюється опір, безперервність ланцюга, постійна чи змінна напруга. Це робить лічильник дуже простим у використанні. основні вимірювання: Вимірювання напруги змінного струму: AC 0-600 В, TRUE RMS Вимірювання напруги постійного струму: 0 – 600 В постійного струму Вимірювання змінного струму: AC 0-10 A, TRUE RMS Вимірювання постійного струму: DC 0-10 A вимірювання опору: 0–60 МОм перевірка цілісності ланцюга: 0-50 Ω безконтактне визначення напруги змінного струму: NCV РК-дисплей, максимальний відображений результат: 5999 підсвічування екрану акустичний сигнал під час перевірки безперервності для опору нижче 50 Ом довжина вимірювальних щупів: 12 см довжина кабелю разом із зондами: 84 см діаметр кабелю з ізоляцією: довжина 3,5 мм корпус з ABS пластику лічильник автоматично вимикається після 15 хвилин бездіяльності індикатор низького заряду батареї живлення: дві батарейки 1,5 В (ААА).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.075 кг |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 123 мм |
| Індикація | Звукова |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Напруга | 1.5 В |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 58 мм |
| Вимірювання напруги | |
| Одиниці виміру змінної напруги | В |
| Одиниці виміру постійної напруги | В |
| Максимальний діапазон змінної напруги | 600 |
| Максимальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Вимірювання струму | |
| Одиниці виміру змінного струму | А |
| Одиниці виміру постійного струму | А |
| Максимальний діапазон змінного струму | 10 |
| Максимальний діапазон постійного струму | 10 |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | Ом |
| Максимальний діапазон опору | 60 |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Колір символів | Чорний |
- Ціна: 590 ₴



