Ультразвуковий очисник-ванна 6,5 л 150 Вт/40 кГц з підігрівом 300 Вт (GL0306 — Granbo)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Категорія: Ультразвукові очисники
Опис: Ультразвукова ванночка з підігрівом. Об'єм: 6,5л. Частота: 28/40/80/120 kHz. Частота змінюється залежно від обраного режиму: Standart/ECO/Pulse/Sweep/Dynamic/Degas. 3 перетворювачі частоти. Потужність нагрівача: 300W. Регулювання температури, таймер 0-30min. Розмір ємності: 300×150×150mm. Габарити: 325x175x300mm
Напруга живлення: 220 V
Потужність: 150 W
Об'єм: 6500 ml
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 150 Вт |
| Об`єм | 6500 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 9 999 ₴

