Ультразвуковий очисник-ванна 6,5 л 180 Вт/40kHz з підігрівом 300 Вт (GS0306 — Granbo)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Категорія: Ультразвукові очисники
Опис: Ультразвукова ванночка з підігрівом. Об'єм: 6,5л. Частота: 40 кГц. 3 перетворювачі частоти. Потужність нагрівача: 300W. Регулювання температури, таймер. Габарити: 325x175x270mm
Напруга живлення: 220 V
Потужність: 180 W
Об'єм: 6500 ml
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 180 Вт |
| Об`єм | 6500 л |
| Робоча частота | 40 кГц |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 11 699 ₴

